LEGO® Avatar dla 9-latka
5 zestawów
Klocki LEGO® Avatar dla 9-latka: 5 zestawów dopasowanych do wieku, z opisami, galeriami i aktualnymi cenami. Więcej ↓
Lista zestawów
LEGO® Avatar dla 9-latka – w skrócie
W naszym katalogu mamy 5 zestawów LEGO® Avatar dla 9-latka, z czego 5 ma dziś aktualną cenę w polskich sklepach. Najtańszy jest LEGO 75571 Avatar Neytiri i Thanator kontra Quaritch w kombinezonie PZM (od 315,85 zł), a średnia najniższa cena to 449,63 zł. Najwięcej elementów ma LEGO 75573 Avatar Latające góry: stanowisko 26 i Samson ZPZ – 887 klocków.
Najczęstsze pytania: LEGO® Avatar dla 9-latka
Ile jest zestawów LEGO® Avatar dla 9-latka?
W naszym katalogu mamy 5 zestawów, z czego 5 ma aktualną cenę w polskich sklepach.
Jaki jest najtańszy zestaw LEGO® Avatar dla 9-latka?
Najtańszy z aktualną ceną to LEGO 75571 Avatar Neytiri i Thanator kontra Quaritch w kombinezonie PZM – od 315,85 zł.
Który zestaw LEGO® Avatar dla 9-latka jest największy?
Najwięcej elementów ma LEGO 75573 Avatar Latające góry: stanowisko 26 i Samson ZPZ – 887 klocków.