LEGO® Bluey 2025
7 zestawów
Zestawy LEGO® Bluey wydane w 2025 roku (7): numery, liczba elementów, wiek, zdjęcia i porównanie cen w polskich sklepach. Więcej ↓
Lista zestawów
LEGO® Bluey 2025 – w skrócie
W naszym katalogu mamy 7 zestawów LEGO® Bluey 2025, z czego 6 ma dziś aktualną cenę w polskich sklepach. Najtańszy jest LEGO 30687 Podwieczorek Blue (od 12,22 zł), a średnia najniższa cena to 109,71 zł. Najwięcej elementów ma LEGO 11203 Dom rodzinny Blue – 382 klocki.
Najczęstsze pytania: LEGO® Bluey 2025
Ile jest zestawów LEGO® Bluey 2025?
W naszym katalogu mamy 7 zestawów, z czego 6 ma aktualną cenę w polskich sklepach.
Jaki jest najtańszy zestaw LEGO® Bluey 2025?
Najtańszy z aktualną ceną to LEGO 30687 Podwieczorek Blue – od 12,22 zł.
Który zestaw LEGO® Bluey 2025 jest największy?
Najwięcej elementów ma LEGO 11203 Dom rodzinny Blue – 382 klocki.