LEGO® Minecraft 2014
6 zestawów
Zestawy LEGO® Minecraft wydane w 2014 roku (6): numery, liczba elementów, wiek, zdjęcia i porównanie cen w polskich sklepach. Więcej ↓
Lista zestawów
LEGO® Minecraft 2014 – w skrócie
W naszym katalogu mamy 6 zestawów LEGO® Minecraft 2014, z czego 6 ma dziś aktualną cenę w polskich sklepach. Najtańszy jest LEGO 21113 Minecraft Jaskinia (od 420,00 zł), a średnia najniższa cena to 971,50 zł. Najwięcej elementów ma LEGO 21118 Minecraft Kopalnia – 922 klocki.
Najczęstsze pytania: LEGO® Minecraft 2014
Ile jest zestawów LEGO® Minecraft 2014?
W naszym katalogu mamy 6 zestawów, z czego 6 ma aktualną cenę w polskich sklepach.
Jaki jest najtańszy zestaw LEGO® Minecraft 2014?
Najtańszy z aktualną ceną to LEGO 21113 Minecraft Jaskinia – od 420,00 zł.
Który zestaw LEGO® Minecraft 2014 jest największy?
Najwięcej elementów ma LEGO 21118 Minecraft Kopalnia – 922 klocki.