LEGO® Ninja 1998
7 zestawów
Zestawy LEGO® Ninja wydane w 1998 roku (7): numery, liczba elementów, wiek, zdjęcia i porównanie cen w polskich sklepach. Więcej ↓
Lista zestawów
LEGO® Ninja 1998 – w skrócie
W naszym katalogu mamy 7 zestawów LEGO® Ninja 1998, z czego 1 ma dziś aktualną cenę w polskich sklepach. Najtańszy jest LEGO 6033 Złodzieje skarbów (od 579,00 zł).
Najczęstsze pytania: LEGO® Ninja 1998
Ile jest zestawów LEGO® Ninja 1998?
W naszym katalogu mamy 7 zestawów, z czego 1 ma aktualną cenę w polskich sklepach.
Jaki jest najtańszy zestaw LEGO® Ninja 1998?
Najtańszy z aktualną ceną to LEGO 6033 Złodzieje skarbów – od 579,00 zł.
Który zestaw LEGO® Ninja 1998 jest największy?
Najwięcej elementów ma LEGO 6033 Złodzieje skarbów – 60 klocków.