LEGO® Western 1997
8 zestawów
Zestawy LEGO® Western wydane w 1997 roku (8): numery, liczba elementów, wiek, zdjęcia i porównanie cen w polskich sklepach. Więcej ↓
Lista zestawów
LEGO® Western 1997 – w skrócie
W naszym katalogu mamy 8 zestawów LEGO® Western 1997, z czego 1 ma dziś aktualną cenę w polskich sklepach. Najtańszy jest LEGO 6709 Wódz Indiański (od 798,97 zł).
Najczęstsze pytania: LEGO® Western 1997
Ile jest zestawów LEGO® Western 1997?
W naszym katalogu mamy 8 zestawów, z czego 1 ma aktualną cenę w polskich sklepach.
Jaki jest najtańszy zestaw LEGO® Western 1997?
Najtańszy z aktualną ceną to LEGO 6709 Wódz Indiański – od 798,97 zł.
Który zestaw LEGO® Western 1997 jest największy?
Najwięcej elementów ma LEGO 6709 Wódz Indiański – 15 klocków.