LEGO® DC Comics Super Heroes – zestawy
4 zestawy
W serii LEGO® DC Comics Super Heroes znajdziesz 4 zestawy (lata wydania 2014–2018, od 64 do 164 elementów). Ceny zaczynają się od 199,00 zł, a najdroższy zestaw kosztuje około 575,21 zł. Każdy zestaw ma opis, galerię, liczbę elementów, sugerowany wiek i porównanie cen w polskich sklepach.
LEGO® DC Comics Super Heroes
od 230,00 zł
do 375,00 zł
Najczęstsze pytania: LEGO® DC Comics Super Heroes
Ile jest zestawów LEGO® DC Comics Super Heroes?
W naszym katalogu jest 4 zestawy z lat 2014–2018.
Jaki jest najtańszy zestaw LEGO® DC Comics Super Heroes?
Najtańszy zestaw z aktualną ceną to LEGO 10737 Juniors Batman kontra Mr. Freeze – od 199,00 zł.
Jaki jest najdroższy zestaw LEGO® DC Comics Super Heroes?
Najdroższy jest LEGO 10672 Juniors Batman: Obrona jaskini – od 575,21 zł.
Który zestaw LEGO® DC Comics Super Heroes jest największy?
Najwięcej elementów ma LEGO 10724 Juniors Batman i Superman kontra Lex Luthor – 164 klocków.