Niebiesko-granatowe logo serwisu noweklocki.pl

Na oficjalnej stronie lego.com jest już dostępny nowy katalog zestawów LEGO® w polskiej wersji językowej, który został wydany na pierwszą połowę tego roku roku (a dokładniej rzecz ujmując – na okres od stycznia do maja 2022).

Okładka katalogu zestawów LEGO® na styczeń-maj 2022
Okładka katalogu na 2022 / ©2022 LEGO Group

Jeśli chodzi o tradycyjną, papierową wersję katalogu z zestawami LEGO®, można go otrzymać u wybranych sprzedawców klocków lub zakupić – w dniu publikacji artykułu, ceny na Allegro zaczynają się już od 3,99 zł (+ koszt dostawy).

Przeglądaj katalog online za darmo

Można jednak skorzystać z darmowej, internetowej wersji klockowej broszury. Katalog zestawów LEGO® na styczeń-maj 2022 zawiera 132 strony; aby rozpocząć przeglądanie, wystarczy przejść na stronę widoczną pod tym linkiem.

Na górze jest widoczna opcja pobrania katalogu w formacie PDF lub wydrukowania. Przydatna może być również wyszukiwarka (kiedy chcemy zobaczyć strony np. z konkretną serią – wystarczy wpisać jej nazwę zamiast szukać "ręcznie").

Poszczególne strony ładują się błyskawicznie (zakładając iż mamy wystarczająco szybkie łącze internetowe) – przeglądanie jest bardzo komfortowe. Można zatem śmiało wypatrzyć coś ciekawego!