Promocja: zestaw w hołdzie Charlesowi Dickensowi

Zestaw 40410 / ©2020 LEGO Group

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia kupując produkty w oficjalnym sklepie lego.com za kwotę przynajmniej 660 zł można otrzymać gratisowo zestaw LEGO® 40410"W hołdzie Charlesowi Dickensowi", który przedstawia scenę ze słynnej "Opowieści Wigilijnej".

Kalendarze adwentowe LEGO® na 2021 już dostępne!

kalendarze adwentowe / ©2021 LEGO Group

Chociaż do 1 grudnia zostały jeszcze nieco ponad 2 miesiące, ostatnio do sprzedaży trafiły kalendarze adwentowe wyprodukowane przez Grupę LEGO. Tym razem do wyboru jest aż 5 różnych motywów – zobacz zestawienie tych wyjątkowych, świątecznych zestawów.

Bricklink Designer Program: zamówienia

zestawy z BDP / © 2021 bricklink.com

1 lipca 2021 wystartował kolejny etap w tegorocznej edycji Bricklink Designer Program. Do końca sierpnia można składać zamówienia (preorder) na wybrane zestawy – 5 projektów z liczbą przynajmniej 3000 zamówień trafi do produkcji.

Odrzucone projekty LEGO® Ideas mogą być wydane w programie Bricklink Designer

obrazek z logo Bricklink Designer Program / ©bricklink.com

Bricklink Designer Program to inicjatywa fanów klocków LEGO® która powstała w 2018 roku we współpracy z Grupą LEGO. Wówczas 13 wybranych pomysłów społeczności zostało wydanych jako zestawy na zasadzie crowdfundingu. W 2021 roku szykuje się powrót programu w nowej odsłonie! Szansę dostaną projekty, które uzyskały 10 000 głosów wsparcia na LEGO® Ideas, jednak nie zostały finalnie zaakceptowane i nie trafiły do produkcji.