Seria LEGO® Monster Fighters – zmierz się z potworami

Seria opowiada o zmaganiach grupy śmiałków z różnymi klasycznymi upiorami, takimi jak wampiry, duchy, wilkołaki czy zombie

Z zestawami z serii LEGO® Monster Fighters trafiamy do krainy Monsterland, która jak łatwo się domyślić zamieszkała jest przez różnego rodzaju potwory. Ich przywódcą jest Lord Wampir, który za pomocą sześciu Księżycowych Kamieni chce sprowadzić na świat wieczną ciemność i jednocześnie przejąć władzę. Pokrzyżować jego szyki stara się dr Rodney Rathbone, wraz z innymi śmiałkami (Ann Lee, major Quinton Steele, Frank Rock i Jack McHammer).

Lista zestawów LEGO® Monster Fighters

Wszystkie zestawy z serii miały premierę w 2012 roku – wydano 9 zestawów Monster Fighters w klasycznych pudełkach (które możesz zobaczyć poniżej), a także 4 malutkie komplety w "polybag-ach". Na odwrocie każdego pudełka znajduje się komiks przedstawiający wybraną historię z Lordem Wampirem. Większość zestawów została zaprojektowana na podobnej zasadzie – jest w nim jeden z księżycowych kamieni, wybrany potwór rywalizujący z bohaterem i pojazd.