Niebiesko-granatowe logo serwisu noweklocki.pl

Wczoraj opisywana była promocja z okazji Dnia Ojca, jednak obowiązująca od dzisiaj akcja wydaje się jeszcze ciekawsza. Co prawda trzeba wydać znacznie więcej, jednak każdy fan serii Castle z pewnością przyzna że warto – sentymentalna podróż do przeszłości z zestawem 40567 z pewnością to wynagrodzi.

Bonusowy zestaw LEGO® 40567

Zdjęcie pudełka zestawu 40567 z serii LEGO® Castle
Zestaw 40567 / ©2022 LEGO Group

Na początku przypomnijmy, iż Grupa LEGO obchodzi 90 lat swojego istnienia. To oczywiście okazja to świętowania i wyjątkowych eventów (a także zestawów). Jeśli chodzi o komplety klocków wydane z tej okazji, 15 czerwca 2022 roku na pierwszym planie pojawił się zestaw nr 40567 – Leśna Kryjówka. To klockowy "remake" klasyka z 1988 roku z serii LEGO Castle. Więcej o samym zestawie przeczytasz na jego stronie.

W tym artykule skoncentrujemy się na promocji: zestaw na razie nie jest dostępny w standardowej sprzedaży, natomiast robiąc zakupy w oficjalnym sklepie lego.com od 15 do 22 czerwca 2022 można go otrzymać jako upominek. Warunkiem skorzystanie z tego bonusu jest wartość koszyka wynosząca przynajmniej 690 złotych. Promocja może zakończyć się wcześniej jeśli zapasy zostaną wyczerpane. Aktualizacja: wygląda na to że pula została wyczerpana pierwszego dnia promocji; plotki głoszą że podobna akcja promocyjna pojawi się w sierpniu.