Niebiesko-granatowe logo serwisu noweklocki.pl

Już 31 marca 2023 zakończy się głosowanie społeczności na klockowe projekty w ramach programu Bricklink Designer. Wśród zgłoszonych pomysłów znalazło się wiele świetnych konstrukcji zróżnicowanych tematycznie – naprawdę warto je zobaczyć.

Głosowanie w Bricklink Designer Program – seria 1

Przypomnijmy, iż niedawno rozpoczęta edycja umożliwiała zgłoszenie klockowej budowli, która ma szansę zostać wyprodukowana i stać się oficjalnym zestawem klocków LEGO®. Czas na przyjmowanie zgłoszeń minął 28 lutego 2023, a 31 marca 2023 kończy się kolejny etap – głosowanie społeczności. Uzyskany feedback będzie istotnym czynnikiem przy wyborze projektów które trafią do ostatniej rundy (którą jest crowdfunding) pod koniec maja 2023.

Biuro Szeryfa i sklep zgłoszone do Bricklink Designer Program
Dwa projekty autorstwa "LLUCKY" / ©2023 Bricklink.com

Zgłoszonych i zaakceptowanych projektów jest kilkaset. Wszystkie można zobaczyć na stronie programu https://www.bricklink.com/v3/designer-program/main.page, a przy każdym projekcie można wyrazić swoją opinię wybierając jedną z trzech opcji: "not for me", "like it!" oraz "love it!".

Osobiście wpadły mi w oko dwie efektowne budowle nawiązujące do serii WesternGeneral Store i Sheriff Office. Okazało się, że są one autorstwem Polaka, dlatego tym bardziej zachęcam do wyrażenia swojej opinii na temat tej (oraz naturalnie innych) konstrukcji.

Zgłoszone pomysły społeczności robią naprawdę ogromne wrażenie i zapewne każdy znajdzie tam zestaw który chciałby posiadać w swojej kolekcji – głosując "za", zwiększamy szansę na jego powstanie.